Czym jest terapia miofunkcjonalna i jak ją prowadzić? Zapraszamy logopedów i fizjoterapeutów na 20 - godzinne szkolenie online z zakresu prowadzenia ćwiczeń w obszarach: postrzeganie w obszarze jamy ustnej, poprawa pozycji spoczynkowej języka i warg, zasysanie i połykanie oraz ćwiczenia całego ciała.

Jak prawidłowo przeprowadzić wczesną interwencję i wspomaganie rozwoju dziecka? Zapraszamy logopedów, psychologów, fizjoterapeutów, nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej na webinarium, które odbędzie się 21 stycznia 2022 r. w godz.17.15 - 20.15 (19.30 – 20.15 w formule „Pytania i odpowiedzi”).

Bańka medialna, fake news, deepfake, dezinformacja, teorie spiskowe - jak radzić sobie z nimi na co dzień? Współczesny świat serwuje nam mnóstwo informacji. Część z nich tworzy szum informacyjny, celowo nas dezinformując, inne to fake news. Jak je rozpoznać, jak się przed nimi chronić? Jak deepfake wpłyną na interpretację świata, czy samo społeczeństwo? Zapraszamy na webinarium 9 lutego 2022 r. w godz. 17.00 - 20.10.

Praktyczne wskazówki

Zapraszamy nauczycieli języka angielskiego uczących w klasach 7 – 8 szkół podstawowych oraz szkołach ponadpodstawowych na 3-częściowe szkolenie online.

Jeżeli czujesz, że stresuje cię wymyślanie tematów godzin wychowawczych, chcesz zaktywizować uczniów, ale brakuje ci pomysłu, chcesz poznać techniki dobrej komunikacji i radzenia sobie ze stresem, wspierać dzieci i młodzież w dobie pandemii, to zapraszamy na warsztaty.