Wspieranie młodzieży bez wiedzy na temat jej rozwoju jest bardzo trudne. Neurologia i neuropsychologia umożliwiają poznanie faktów, które mogą zmienić postrzeganie młodych ludzi i ułatwić kontakt z nimi. A kontakt umożliwia tworzenie relacji, które są najważniejszym czynnikiem chroniącym przed depresją młodzieńczą.

Szkolenie będzie szansą na zapoznanie się z najważniejszą wiedzą rozwojową. Będzie o budowie mózgu nastolatka  i zmianach w nim, będzie o emocjach i rozwoju społecznym.

Szkolenie to szansa na aktualną wiedzę w pigułce.

Zapraszamy nauczycieli, wychowawców, specjalistów pomocy psychologiczno – pedagogicznej na zajęcia stacjonarne do Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3, budynek Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro 

Termin realizacji szkolenia: 30 marca 2023 r., godz. 16.30 – 19.30

Prowadząca: Anna Górska

Absolwentka psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz licznych szkoleń, m.in. „Rodzicielstwo bliskości dla profesjonalistów”, „Nastolatki – szkolenie dla profesjonalistów”, „Dialog w terapii relacji” u profesora Bogdana de Barbaro. Ukończyła kurs „Terapii zaburzeń dzieci i młodzieży” w Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej w Warszawie. Terapeutka traumy EMDR. Obecnie uczestniczy w szkoleniu psychoteraupeutycznym w nurcie systemowym. Prowadzi warsztaty, wykłady i szkolenia, wspierając rodziców i nauczycieli. Dzięki dużemu doświadczeniu w pracy w oświacie, pracując wcześniej jako nauczyciel i psycholog szkolny dobrze radzi sobie w obszarze relacji między dziećmi i dorosłymi. Pracuje z osobami doświadczającymi kryzysu – utraty, żałoby, rozwodu. Najwięcej energii poświęca wspieraniu nastolatków i młodych dorosłych.

Zgłoszenia przyjmujemy do 28 marca 2023 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku: 49 1030 1508 0000 0008 2303 4002 w wysokości 30,00 zł (trzydziestu złotych) w terminie do 28 marca 2023 r.  W tytule przelewu – Mózg nastolatka

osoba do kontaktu: Magdalena Pawulska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.