Czym jest oddech mowny i fizjologiczny? Czym jest oddychanie statyczne? Jakie konsekwencje wywołuje oddychanie torem ustnym? Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej, logopedów oraz zainteresowane osoby na webinarium, które odbędzie się w dniu 14 czerwca 2021 r. w godz.18.00 - 20.15

Prowadząca: Mira Rządzka

Doktor nauk o zdrowiu, neurologopeda, specjalizuje się we wczesnych oddziaływaniach neurologopedycznych u noworodków i niemowląt z zaburzeniami oralnymi, zaburzeniach dysfagicznych u dzieci i dorosłych, zaburzeniach rozwoju komunikacji u dzieci z ASD czy z zaburzeniami genetycznymi, zaburzeniach funkcji układu oralnego. Terapeutka Manualnej Terapii Krtani wg L. Mathieson, Manualnej Terapii Dysfagii, Metody ETTHNO w podejściu Esther de Ru, trenerka Shantala Special Care, międzynarodowa instruktorka Metody Butejki, terapeutka karmienia, Terapeutka Ortodoncji Funkcjonalnej MFS. Wieloletni wykładowca akademicki przedmiotów neurologopedycznych (UM Wrocław, UAM Poznań, UZ Zielona Góra, APS Warszawa, WSP im. J. Korczaka Warszawa). Autorka pozycji „Odruchy oralne u noworodków i niemowląt. Wczesna diagnoza i stymulacja”, współautorka książki „Profilaktyka i terapia dysfunkcji oddechowych u dzieci”. Współzałożycielka Polskiego Związku Logopedów i inicjatorka akcji społecznej logopedów „Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych”

Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymają informację pocztą elektroniczną wraz z linkiem do uczestnictwa w spotkaniu oraz materiały szkoleniowe.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 czerwca 2021 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są̨ o wpłatę na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku:

82 1020 3541 0000 5102 0291 8647

w wysokości 30,00 zł (trzydzieści złotych), w terminie do 10 czerwca br.

W tytule przelewu: oddech

Osoba do kontaktu:

Małgorzata Puchalska tel. kom. 661 712 887

 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.