Wielospecjalistyczna Ocena Poziomu Funkcjonowania Ucznia i Indywidualny Program Edukacyjno-Terapeutyczny to specjalistyczna dokumentacja, jaką każda szkoła ma obowiązek prowadzić, aby uczeń ze specjalnymi potrzebami, potwierdzonymi odpowiednimi orzeczeniami, otrzymał takie wsparcie i możliwość rozwoju, jakich realnie potrzebuje. Ważne jest zarówno tworzenie tych dokumentów, jak i wdrażanie, monitorowanie, modyfikowanie i podsumowanie działań.

W tym momencie roku szkolnego czas na ewentualne modyfikacje i ocenę działań.

Na co zwrócić szczególną uwagę w pracy z WOPFU?

W jaki sposób podsumować pracę i zmodyfikować IPET?

Na te i inne pytania znajdziecie Państwo odpowiedź na szkoleniu online, które poprowadzi

Agnieszka Kowalska - psycholog, surdopedagog z ponad dwudziestoletnim stażem specjalizujący się w pracy z dziećmi i młodzieżą z trudnościami edukacyjno-emocjonalnymi i ich rodzinami. Bogate doświadczenie zawodowe zdobywała w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, szkołach i przedszkolach m.in. w pracy z dziećmi ze spektrum całościowych zaburzeń. Doświadczony szkoleniowiec współpracujący od lat z Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli.

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych na zajęcia prowadzone na Platformie Zoom Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli.

Termin realizacji szkolenia: 21 maja 2024 r., godz.  17.00 – 20.00.

Zgłoszenia przyjmujemy do 19 maja 2024 r. za pośrednictwem

 

formularza zgłoszeniowego

 

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku: 49 1030 1508 0000 0008 2303 4002 w wysokości 40,00 zł (czterdziestu złotych) w terminie do 19.05.2024 r. W tytule przelewu – WOPFU I IPET NA KONIEC ROKU

Link do szkolenia otrzymają Państwo dzień wcześniej.

UWAGA! – W przypadku zgłoszonego wcześniej braku możliwości uczestniczenia w szkoleniu, zwrot wpłaconej kwoty nastąpi po złożeniu do sekretariatu OCEN pisemnego wniosku najpóźniej 2 dni po terminie realizacji szkolenia.

osoba do kontaktu:

Dorota Marczak

tel. 89 670 17 17 wew. 1004

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.