Zawód nauczyciela to piękne, ważne i satysfakcjonujące zajęcie, choć potrafi przysporzyć trudności. Dlatego warto włożyć wysiłek w wypracowanie właściwego stylu pracy dydaktycznej i relacyjnej z uczniami, rodzicami, innymi nauczycielami oraz przełożonymi.  Zapraszamy na coachingowo- mentoringowe warsztaty dla nauczycieli wchodzących do zawodu. W trakcie spotkań odbywających się raz w miesiącu od września 2023r. do czerwca 2024 r. każda chętna osoba będzie miała możliwość nauczenia się:

  • etosu pracy,
  • asertywnej komunikacji,
  • tworzenia pozytywnych relacji z uczniami i rodzicami,
  • budowania autorytetu wśród uczniów i rodziców,
  • stawiania granic szkoła-dom,
  • budowania i podtrzymywania motywacji swojej i uczniów,
  • właściwego reagowania na stres i sytuacje szkolne.

Zajęcia będą prowadzone przez nauczyciela- konsultanta Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, panią Dorotę Marczak.

Nauczycielkę dyplomowaną z ponaddwudziestoletnim stażem, egzaminatorkę z języka angielskiego na wszystkich poziomach, certyfikowaną coach ICF, trenerkę w oświacie. Pani Dorota Marczak prowadzi szkolenia dla nauczycieli, webinary dla rodziców i warsztaty dla młodzieży, by wspierać całą „szkolną triadę”.

 

Zgłoszenia nauczycieli wchodzących do zawodu, a pracujących w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych przyjmujemy do 26 września 2023 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Pierwsze warsztaty odbędą się 28 września (czwartek ) w godzinach 16.00 – 18. 15. w Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3 (budynek Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro)

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku: 49 1030 1508 0000 0008 2303 4002 w wysokości 40,00 zł (czterdziestu złotych) w terminie do 26.09.2023r. W tytule przelewu – Nauczyciel na miarę czasów.

UWAGA! –  W przypadku zgłoszonego wcześniej braku możliwości uczestniczenia w szkoleniu, zwrot wpłaconej kwoty nastąpi po złożeniu do sekretariatu OCEN pisemnego wniosku najpóźniej 2 dni po terminie realizacji szkolenia.

osoba do kontaktu:

Dorota Marczak,

tel. 89 670 17 17, wewn. 1004

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.