Pracujesz w szkole realizującej projekt Laboratoria Przyszłości lub jesteś zainteresowany tematem? Nie wiesz jak w pełni wykorzystać drukarkę 3D na zajęciach z różnych przedmiotów? Zapraszamy na warsztaty, na których dowiesz się jak obsługiwać sprzęt, jak stosować programy do projektowania i modelowania trójwymiarowego. Poznasz wady i zalety różnych sposobów wykorzystania drukarki 3D. Zobaczysz, jak może wyglądać przykładowa lekcja. Nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy przed szkoleniem.

Zapraszamy zainteresowanych nauczycieli na zajęcia stacjonarne do Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3, budynek Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro w dniu 28 marca 2023 r. w godzinach 16.00 – 19.00.

 prowadzący: Paweł Rezmer

Pasjonat druku 3D, inżynierii oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych, z doświadczeniem w sektorze urządzeń drukujących 3D, z naciskiem na technologie FDM oraz UV LCD. Absolwent anglojęzycznych studiów wyższych z zakresu zarządzania i ekonomii. Początkowo specjalista działu serwisu technicznego i wsparcia technicznego klienta z zakresu druku/urządzeń 3D, jak również prowadzący szkolenia wdrożeniowe/okresowe dla firm różnego szczebla, a także nowych partnerów biznesowych stawiających pierwsze kroki w branży druku 3D. Obecnie specjalista technologii materiałów żywicowych w dziale R&D odpowiedzialny za pracę wdrożeniowe nowych materiałów możliwych do wykorzystania w druku 3D, oraz udoskonalanie istniejących już rozwiązań na potrzeby rynku. Uczestniczy w prowadzeniu szkoleń podczas premier nowo powstałych produktów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą z osobami wyspecjalizowanymi z branży jak i również tymi, dla których druk 3D to codzienne hobby niekoniecznie powiązane z pracą zawodową.

 Zgłoszenia przyjmujemy do 26 marca 2023 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

 Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku: 82 1020 3541 0000 5102 0291 8647 w wysokości 30,00 zł (trzydziestu złotych) w terminie do 16 października 2022 r. W tytule przelewu – 3D

osoba do kontaktu: Marlena Kowalska tel. 693 858 210

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.