W imieniu Ośrodka Rozwoju Edukacji, Instytutu Goethego w Warszawie oraz własnym zapraszamy czynnych zawodowo nauczycieli języka niemieckiego II i III etapu edukacyjnego oraz nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych zajmujących się językiem niemieckim na szkolenie stacjonarne. Warsztaty mają ułatwić nauczycielom prowadzenie zajęć w całości w języku docelowym, niemieckim, poprzez uatrakcyjnienie lekcji zróżnicowanymi ćwiczeniami oraz technikami.

Uczestnicy poznają w czasie szkolenia wyrażenia, metodykę przekazu, schematy działania oraz wskazówki, które ułatwią im stosowanie języka niemieckiego na lekcji poświęconej realioznawstwu -  już na poziomie znajomości języka  A1 (wg ESOKJ). Na warsztatach opracowana zostanie lista zwrotów i wyrażeń najczęściej używanych na lekcji przez nauczyciela i uczniów, ułatwiających organizację lekcji, ale również sprzyjających aktywizacji i motywacji do mówienia w języku niemieckim.

Prowadzący: Bartosz Czerwiński

Miejsce: Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli, ulica Turowskiego 3- budynek Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro

Termin: 22 kwietnia 2023 r., godz. 9.00 - 12.15

 

Rejestracja za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie ORE: 

 https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6814

 

W razie pytań proszę o kontakt:

Małgorzata Polkowska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.