źródło: pixabay.com/pl/

Zapraszamy chętnych nauczycieli do uczestnictwa w kursie kwalifikacyjnym nadającym uprawnienia do zajmowania stanowiska dyrektora i innych stanowisk kierowniczych w jednostce oświatowej. Kurs adresowany jest do nauczycieli zainteresowanych nabyciem wiedzy i umiejętności w zakresie zarządzania w oświacie. 

Uwaga: Nauczyciele zatrudnieni w szkołach i placówkach oświatowych prowadzonych przez Miasto Olsztyn uczestniczą w kursie na preferencyjnych zasadach (bonifikata do 60%).

Zalety kursu organizowanego przez OCEN:

  • Program ministerialny, dający wiedzę i uprawnienia – tożsame z uprawnieniami po studiach podyplomowych w tym zakresie.
  • Cena 1600 zł, konkurencyjna do kosztu studiów podyplomowych.
  • Liczba godzin dydaktycznych 220.
  • Wykwalifikowana i doświadczona kadra.
  • Konsultacje z prowadzącymi zajęcia.
  • Możliwość płatności w ratach.

 Warunkiem niezbędnym uczestnictwa w kursie jest ukończenie studiów magisterskich. Zajęcia rozpoczną się w marcu 2023 a zakończą się w grudniu 2023 (z wyłączeniem przerwy wakacyjnej).

O szczegółowym harmonogramie kursu powiadomimy w ostatnim tygodniu lutego 2023 r.

Miejsce realizacji zajęć: Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli przy ul. Turowskiego 3 - wejście główne do budynku Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro.

Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 1 600 zł (możliwość zapłaty w ratach). Należy ją wnieść przelewem na konto OCEN w terminie do 1 marca 2023 r.: 49 1030 1508 0000 0008 2303 4002

w tytule przelewu - Kurs zarządzania

Zainteresowane osoby prosimy o dokonywanie rejestracji za pośrednictwem 

formularza zgłoszeniowego

Osoba do kontaktu:

Karina Lelińska

tel.: 89 – 670 17 17 wew. 1003

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.