Podczas webinarium zostaną omówione:

  • zmiany dotyczące zasad ubiegania się o stopień nauczyciela mianowanego i dyplomowanego,
  • rozwiązania przejściowe dla nauczycieli ubiegających się o stopień nauczyciela mianowanego według przepisów dotychczasowych,
  • kwestie dotyczące nauczyciela początkującego oraz jego

Spotkanie odbędzie się na platformie Kormeeting Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli 19 września w godzinach 13.00 - 15.00

Prowadząca: Barbara Antczak

były  wizytator  oraz  dyrektor  wydziałów:  nadzoru  pedagogicznego,  wspomagania  rozwoju  szkół   i placówek oraz kształcenia, wychowania i opieki, dyrektor liceum ogólnokształcącego,  nauczycielka w szkole podstawowej i średniej. Ekspert MEN w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Przewodnicząca komisji kwalifikacyjnych powołanych przez Warmińsko – Mazurskiego Kuratora Oświaty do przeprowadzenia postępowania na stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego. Przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny w posiedzeniach komisji egzaminacyjnych na stopień nauczyciela mianowanego powołanych przez organy prowadzące szkoły. W latach 2015- 2018 członek kapituły powołanej przez Ministra Edukacji Narodowej ds. Profesora Oświaty.

Zgłoszenia przyjmujemy do 16 września 2022 r. za pośrednictwem

 formularza zgłoszeniowego

Jeżeli zarejestrowali się już Państwo na powyższy webinar poprzez informację zamieszczoną przez Wydział Edukacji, nie należy ponawiać zgłoszenia.

W dniu 16 września 2022 r. zarejestrowani uczestnicy otrzymają link z dostępem do spotkania.

 

osoba do kontaktu:

Marlena Kowalska tel. 693 858 210 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.