Jak prawidłowo przeprowadzić wczesną interwencję i wspomaganie rozwoju dziecka? Zapraszamy logopedów, psychologów, fizjoterapeutów, nauczycieli przedszkoli, edukacji wczesnoszkolnej na webinarium, które odbędzie się 21 stycznia 2022 r. w godz.17.15 - 20.15 (19.30 – 20.15 w formule „Pytania i odpowiedzi”).

Prowadząca: Mira Rządzka

Doktor nauk o zdrowiu, neurologopeda, specjalizuje się we wczesnych oddziaływaniach neurologopedycznych u noworodków i niemowląt z zaburzeniami oralnymi, zaburzeniach dysfagicznych u dzieci i dorosłych, zaburzeniach rozwoju komunikacji u dzieci z ASD czy z zaburzeniami genetycznymi, zaburzeniach funkcji układu oralnego. Terapeutka Manualnej Terapii Krtani wg L. Mathieson, Manualnej Terapii Dysfagii, Metody ETTHNO w podejściu Esther de Ru, trenerka Shantala Special Care, międzynarodowa instruktorka Metody Butejki, terapeutka karmienia, Terapeutka Ortodoncji Funkcjonalnej MFS. Wieloletni wykładowca akademicki przedmiotów neurologopedycznych (UM Wrocław, UAM Poznań, UZ Zielona Góra, APS Warszawa, WSP im. J. Korczaka Warszawa). Autorka pozycji „Odruchy oralne u noworodków i niemowląt. Wczesna diagnoza i stymulacja”, współautorka książki „Profilaktyka i terapia dysfunkcji oddechowych u dzieci”. Współzałożycielka Polskiego Związku Logopedów i inicjatorka akcji społecznej logopedów „Dzień Bezpłatnych Diagnoz Logopedycznych”.

Szkolenie odbędzie się na platformie Zoom.

Zgłoszenia przyjmujemy do 17 stycznia 2022 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Osoby biorące udział w szkoleniu otrzymają informację pocztą elektroniczną wraz z linkiem do uczestnictwa i materiałami - w dniu szkolenia.

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są̨ o wpłatę na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli nr rachunku

 82 1020 3541 0000 5102 0291 8647

w wysokości 30,00 zł (trzydzieści złotych), w terminie do 17 stycznia br.

W tytule przelewu: odruchy

Osoba do kontaktu (koordynator szkolenia):

Małgorzata Puchalska

tel. kom. 661 712 887

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.