Czy nasze otoczenie to świat VUCA czy świat SPAM’u? Jak odnaleźć się w burzliwej rzeczywistości określanej jako VUCA: Volatility (zmienność, ulotność), Uncertainty (niepewność), Complexity (złożoność) i Ambiguity (niejednoznaczność). Jakim wyzwaniem dla nauczyciela jest każda z wymienionych cech nowej rzeczywistości? Jakie są sposoby wsparcia uczniów w zmiennej i niepewnej rzeczywistości?

Prowadząca: Katarzyna Taperek-Grzędzińska

Absolwentka Socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu i Pedagogiki społecznej na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim. Trener kompetencji miękkich z elementami terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Doradca zawodowy - Job Coach (Uniwersytet SWPS w Warszawie). Ukończyła studia podyplomowe – Nowoczesne doradztwo zawodowe. Na co dzień, podczas indywidualnych sesji coachingowych, wspiera osoby będące w sytuacji zmiany, poszukiwania pracy lub rozwoju zawodowego. Zawsze stara się być na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku pracy.

Zajęcia odbędą się 25 października 2021 roku w godzinach 16.00 – 19.00

w Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3

(budynek Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro)

Zgłoszenia przyjmujemy do 22 października 2021 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są̨ o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli

nr rachunku: 82 1020 3541 0000 5102 0291 8647

w wysokości 30.00 zł (trzydzieści złotych), w terminie do 22 października 2021 r.

W tytule przelewu – VUCA

 

osoba do kontaktu: Marlena Kowalska tel. 693 858 210

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.