Czym jest storytelling i jaka jest jego rola w aktywizacji uczniów oraz jakich zasad należy przestrzegać korzystając z tej techniki na lekcjach stacjonarnych i online? Jak wyszukiwać odpowiednie treści do wykorzystania w technice storytellingu podczas zajęć języka niemieckiego?

W porozumieniu z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji oraz Instytutem Goethego zapraszamy nauczycieli języka niemieckiego II I III etapu edukacyjnego oraz nauczycieli konsultantów i doradców metodycznych na stacjonarne szkolenie.

Prowadzący Bartosz Czerwiński - lider regionalny programu DELFORT

Szkolenie odbędzie się 23 października 2021 r. w godz. 9.00  – 12.15 w Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3 (budynek Szkoły Podstawowej nr 12 II piętro)

Rejestracja na szkolenie ma miejsce poprzez stronę internetową Ośrodka Rozwoju Edukacji (link poniżej)

https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/6402 

Osoby, które jeszcze nie korzystały z oferty szkoleń Ośrodka Rozwoju Edukacji, proszone są o założenie swojego konta na platormie ORE.

Szkolenie jest bezpłatne. Rejestracja nie jest jednoznaczna z przyjęciem na szkolenie. Informację o wyniku rekrutacji otrzymają Państwo po zamknięciu naboru. 

osoba do kontaktu:

Małgorzata Anna Polkowska

tel.: 604 637 309

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.