Jak budować swoją relację z rodzicem, aby wspierał nas w naszych działaniach? Na co zwrócić uwagę, aby stworzyć konstruktywną kulturę współpracy między nauczycielem a rodzicem? Jak doskonalić techniki komunikacji ułatwiające współpracę z rodzicami? Poznamy dobre praktyki w zakresie prowadzenia zebrań z rodzicami, komunikacji i włączania rodziców w życie szkoły.

 

Prowadząca: Agnieszka Chomicka-Bosy

Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i polonistka. Zaangażowana w propagowanie idei nowoczesnej edukacji wśród nauczycieli i uczniów. Współpracuje ze Stowarzyszeniem Cyfrowy Dialog, Fundacją Szkoły z Klasą. Jest trenerką i mentorką takich projektach jak Zaprogramuj Przyszłość, Informatyka bez granic, Solve For Tomorrow.Trenerka w Centrum ElektroEko. Współtwórczyni autorskiego programu do nauczania informatyki w klasach 1-3 Cyfrowe wędrówk. Do niedawna związana z Centralnym Domem Technologii, gdzie pracowała jako edukatorka metody edukacyjnej STEAM. Podczas zamknięcia szkół z powodu COVID-19 była filarem zespołu, który realizował codzienne webinary dla dzieci i nauczycieli w ramach projektu Amazon STEM Kindloteka. Miłośniczka nauki programowania, która swoją programistyczną pasję rozwija w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Autorka wielu materiałów edukacyjnych dla nauczycieli, uczniów i rodziców. Należy do grupy innowacyjnych nauczycieli Superbelfrzy Mini.

Zajęcia odbędą się 20 października 2021 roku w godzinach 16.00 – 17.30

na platformie Evenea Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli

Zgłoszenia przyjmujemy do 18 października 2021 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

Zapisani przez formularz zgłoszeniowy nauczyciele otrzymają 19 października 2021 r. link dostępu do platformy przesłany pocztą elektroniczną.

Uczestnicy z placówek prowadzonych przez inny organ niż Miasto Olsztyn proszeni są̨ o uiszczenie opłaty na konto Olsztyńskiego Centrum Edukacji Nauczycieli

nr rachunku: 82 1020 3541 0000 5102 0291 8647

w wysokości 30.00 zł (trzydzieści złotych), w terminie do 19 października 2021 r.

W tytule przelewu – Rodzic w szkole

osoba do kontaktu:

Marlena Kowalska tel. 693 858 210

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.