Zapraszamy nauczycieli z pasją, psychologów, wychowawców, studentów i rodziców – każdego, kto lubi inspirować młodych ludzi do myślenia i wymyślania, a w edukacji szuka „czegoś więcej”. 

 

Miejsce:

Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Turowskiego 3 (budynek Szkoły Podstawowej nr 12)

Termin: 15 -17 października 2021 r. (piątek 16:00-20:00, sobota 09:00-19:00, niedziela 09:00-15:00)

Uwaga: potwierdzimy ten termin; w przypadku gdy nie zbierzemy odpowiedniej grupy zaproponujemy termin alternatywny 5 - 7 listopada 2021 r.

Koszt dla uczestnika: 300 zł

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Odyseja Umysłu to nowoczesne narzędzie pedagogiczne. Odyseja Umysłu to idealne wzbogacenie oferty pozalekcyjnej; świetnie sprawdza się jako element systemu wspierania talentówoś spotkań koła zainteresowańforma zajęć dodatkowych albo świetlicowych. Program przynosi znakomite rezultaty wychowawcze w pracy zarówno z uczniem zdolnym, jak i z uczniem trudnym.

Szkolenie Trenerów to fascynująca przygoda, pozwalająca w praktyce doświadczyć Odysei Umysłu i w efekcie zrozumieć, o co chodzi w programie. Uczestnicy sami przechodzą miniaturę procesu edukacyjnego, który później mogą powtórzyć i rozwinąć z wychowankami. Unikalna formuła kursu odpowiada standardom światowej psychologii i pedagogiki twórczości.

Szkolenie obejmuje 20 godzin aktywizujących zajęć warsztatowych, poświęconych zagadnieniom takim jak: rola wychowawcza i obowiązki trenera drużyny, integracja zespołu zadaniowego i moderacja jego pracy, stymulowanie ciekawości poznawczej oraz aktywności twórczej uczniów, prowadzenie treningu twórczego myślenia i koordynacja wieloetapowego procesu przygotowań do międzynarodowego konkursu kreatywnego rozwiązywania problemów „Odyseja Umysłu”.

Korzyści dla uczestnika

  • Nowe inspiracjei nowoczesne metody pracy.
  • Książeczka Trenera: 96 stron praktycznych ćwiczeń i pomysłów na zajęcia.
  • Certyfikatuprawniający do prowadzenia zajęć w ramach międzynarodowego programu Odyssey of the Mind®.
  • Oryginalna pamiątkowa koszulka
  • Powiew świeżości, zastrzyk pozytywnej energii i doskonała zabawa!

Do zobaczenia na szkoleniu!