Opiekunów stażu zapraszamy na szkolenie, podczas którego dowiedzą się jak prowadzić po zawiłościach zawodowych nauczyciela odbywającego staż, jak go wspierać w zindywidualizowanym rozwoju. Uczestnicy szkolenia poznają obowiązujące akty prawne, zasady konstruowania planów rozwoju zawodowego oraz ich monitorowania, otrzymają propozycje opracowania projektu oceny dorobku zawodowego nauczyciela za okres stażu.

Prowadząca: Barbara Antczak

Była wizytator oraz dyrektor wydziałów: nadzoru pedagogicznego, wspomagania rozwoju szkół i placówek oraz kształcenia, wychowania i opieki, dyrektor liceum ogólnokształcącego, nauczycielka w szkole podstawowej i średniej. Ekspert MEN w zakresie awansu zawodowego nauczycieli. Przewodnicząca komisji kwalifikacyjnych powołanych do przeprowadzenia postępowania na stopień awansu zawodowego nauczyciela dyplomowanego i przedstawiciel organu sprawującego nadzór pedagogiczny w posiedzeniach komisji egzaminacyjnych na stopień nauczyciela mianowanego powołanych przez organy prowadzące szkoły. W latach 2015- 2018 członek kapituły powołanej przez Ministra Edukacji Narodowej ds. Profesora Oświaty.

Termin: 28 września 2021 r., godzina 16.00 – 19.00

Miejsce: Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli

Liczba miejsc ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 25 września 2021 r. za pośrednictwem

formularza zgłoszeniowego

 

osoba do kontaktu:

Marlena Kowalska tel. 693 858 210

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.