Wolontariat to nie tylko akcje charytatywne, ale przede wszystkim społeczność, którą łączy styl myślenia i podobne wartości. Dlatego warto budować ciągłość szkolnego wolontariatu. Zapraszamy na warsztaty

W czasie warsztatów omówimy zasady sprzyjające formowaniu szkolnego koła wolontariatu jako miejsca, w którym młodzi ludzie nie tylko robią coś dobrego dla innych, ale również pogłębiają swoją wiedzę, rozwijają umiejętności, zyskują samodzielność i nawiązują wartościowe znajomości.


Warsztaty odbędą się 15 czerwca 2021 r. (wtorek), godz. 17:30 - 19:30 na platformie Zoom


Prowadząca: Monika Prus-Głaszczka

Certyfikowana coach (Collegium Civitas) i trenerka (STOP). Animatorka działań społecznych i wolontariuszka. W pracy coachingowej wspiera grupowo i indywidualnie firmy i organizacje w obszarach związanych z kompetencjami społecznymi, kompetencjami liderskimi i procesami zmiany. Autorka materiałów edukacyjnych (m.in. Fundacja Nowoczesna Polska, Fundacja Edukacji Międzykulturowej, Centrum Edukacji Obywatelskiej), absolwentka pedagogiki specjalnej i animacji społeczno kulturowej. W Centrum Edukacji Obywatelskiej zajmuje się programami skoncentrowanymi na doskonaleniu pracy nauczycieli i dyrektorów szkół  (Szkoła Ucząca Się, Studia Podyplomowe Liderów Oświaty) oraz angażowaniu uczniów w działania społeczności szkolnej i lokalnej (Oby Młodzież, Szkoła Demokracji). Od kilku lat działa w lokalnej społeczności kobiecej w ramach Kręgu Kobiet Bemowo. Z Olsztynem łączy ją program "Olsztyńscy Ochotnicy", w którym prowadzi spotkanie coachingowe.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Zapisani przez formularz zgłoszeniowy nauczyciele otrzymają link dostępu do platformy przesłany pocztą elektroniczną.

osoba do kontaktu:

Paulina Pękalska

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.