Zmiany mają miejsce, jeśli ich chcesz


 W dniach 21 - 22 października 2021 r. zaplanowaliśmy cykl warsztatów związanych z Państwa rozwojem zawodowym. Zarezerwujcie sobie czas w godzinach od 9 do 16 w każdy z tych dni.

Szczegółowy program

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy na 21 października br.

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy na 22 października br.

Tematy i prowadzący 

Zarządzanie zmianą – rola lidera.

Celem warsztatów jest poznanie i opanowanie narzędzi, dzięki którym bycie liderem, a więc kimś kto przewodzi innym osobom, będzie prostsze i bardziej skuteczne.

Prowadząca: Ewelina Strawa

Certyfikowany trener Structogram® Polska (jedyny w Polsce z licencją trenera mentalnego). Ukończyła Akademię Morską w Gdyni oraz studia MBA na Uniwersytecie Gdańskim. Praktyk od 20 lat związany ze stanowiskami sprzedażowymi i menedżerskimi. Prowadzi sieć szkół języka angielskiego oraz firmę szkoleniową BRAINpoint.

Zateamsowany dyrektor. Jak dbać o siebie, z otwartością na potrzeby innych.

Prowadząca: Agnieszka Szwejkowska

Trener, coach, psycholog. Współpracuje z Ośrodkiem Rozwoju Edukacji realizując projekty dotyczące procesowego wspomagania, podnoszenia jakości w zarządzaniu oświatą. Współprowadzi szkołę trenerów i coachów dla oświaty „Power”.

Wystąpienia medialne. Efektywne kontakty z mediami

Prowadzący: Radosław Mróz

Dziennikarz radiowy i telewizyjny, wykładowca. Prezenter TVN24, gospodarz audycji „Wstajesz i wiesz” i „Fakty po południu”. Przez 7 lat związany z radiową Trójką, wcześniej związany z wieloma redakcjami i programami Polskiego Radia, TVP, onet.pl. Wykładowca na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji SWPS.

Prowadząca: dr hab. Jagoda Bloch

Z wykształcenia, powołania i pasji: logopeda i nauczyciel akademicki. Pracuje w Katedrze Języka Mediów na Wydziale Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii UW oraz w warszawskiej Akademii Teatralnej. Trenerka medialna – prowadzi indywidualne i grupowe szkolenia w zakresie wystąpień.

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy na 21 października br.

Tutaj znajdziecie formularz zgłoszeniowy na 22 października br.

Jeśli nic nam nie przeszkodzi, to spotkamy się w Hotelu "Omega". Do zobaczenia!


Zachęcamy do uczestnictwa w aktualnych wydarzeniach na naszym Fb (cotygodniowe spotkania Klubu Inspiracje w każdą środę od 17.30 do 19).

Wracamy 6 października!


Wkrótce podamy też termin listopadowego szkolenia pt. "Precedencja i protokół dyplomatyczny w praktyce dyrektora szkoły".