Zapraszamy nauczycieli i dyrektorów przedszkoli i szkół z województwa warmińsko – mazurskiego do uczestnictwa w projekcie pn. „Wsparcie placówek doskonalenia nauczycieli i bibliotek pedagogicznych w realizacji zadań związanych z przygotowaniem i wsparciem nauczycieli w prowadzeniu kształcenia na odległość”.

Olsztyńskie Centrum Edukacji Nauczycieli – jako pierwsza i jak dotąd jedyna placówka doskonalenia nauczycieli w województwie – otrzymała grant Ośrodka Rozwoju Edukacji na realizację zadania, w ramach którego chcemy wesprzeć Wasz rozwój zawodowy poprzez 20 godzinne szkolenie z użyciem zdalnej platformy edukacyjnej (do wyboru min. 5 spośród 12 modułów tematycznych) realizowane od marca do września 2021. Ale to jeszcze nie wszystko.

Otwieramy się na Wasze potrzeby oferując webinary tematyczne, spotkania z ekspertami podczas 3 konferencji oraz kameralne spotkania dedykowane konkretnym grupom nauczycieli i ich wyzwaniom. Dodatkowo na Wasze ręce przekażemy szereg pomocy w postaci scenariuszy zajęć, filmików i przewodników. Wszystko po to, abyście lepiej poczuli się w codziennych działaniach, zainspirowali, skorzystali ze wskazówek ekspertów. Mamy nadzieję, że łatwiej będziecie realizować swoje cele. 

To wszystko będzie się odbywać w zaciszu własnego domu, z kubkiem ulubionej herbaty w dogodnym terminie i czasie. 

Mamy też nadzieję, że konferencje i spotkania online pozwolą dostrzec jak bogatym potencjałem ludzkim dysponuje nasz region. Być może będzie to początek budowania już bezpośredniego wsparcia i współpracy.

Obejmiemy też Was doradztwem w wielu ważnych w edukacji zdalnej obszarach.

„Olsztyn zdalnie razem!” rozpoczynamy konferencją, która odbędzie się pod koniec lutego 2021. Podczas niej poinformujemy o szczegółach przedsięwzięcia, które potrwa do końca września 2021 r. Nieograniczony w tym czasie dostęp do webinarów i spotkań pozwoli na to by bez pośpiechu zapoznawać się z treściami.  

„OLSZTYN ZDALNIE RAZEM” JEST OFERTĄ DLA WSZYSTKICH NAUCZYCIELI

Z WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO - MAZURSKIEGO

Chcemy być z Wami w tym nietypowym czasie. Zapraszamy do współpracy. Chętni do udziału w projekcie mogą się rejestrować tutaj:

 

formularz zgłoszeniowy

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.