Zapraszamy Państwa wraz z uczniami do zakładania kont na platformie do efektywnej nauki kodowania Liga Niezwykłych Umysłów (Python, C++, SQL): 

https://edukacja.lnu.org.pl/

Platforma zawiera kursy programowania i obsługi baz danych w językach C++, Python i SQL. Dzięki zawartej w niej wiedzy, automatycznej i natychmiastowej ocenie rozwiązań użytkowników oraz dostępie do pomocy konsultantów, doskonale wspomaga naukę informatyki w części dotyczącej programowania, zarówno w czasie zajęć prowadzonych online przez nauczyciela jak i w ramach nauki indywidualnej. Uczniowie szerzej interesujący się programowaniem znajdą na niej zadania daleko wykraczające poza podstawę programową. Platforma zawiera także warstwę grywalizacji, w tym m.in. rankingi, osiągnięcia, rangi, misje i wyzwania. Ukończenie kursu z danego języka programowania otwiera także drogę do przystąpienia do egzaminu certyfikacyjnego opartego na europejskiej klasyfikacji umiejętności cyfrowych e-CF.

Już teraz mogą Państwo zarejestrować swoją szkołę, aktywować konto i wraz z uczniami przez 6 tygodni testować bezpłatnie platformę LNU.

Prosimy o postępowanie zgodnie z instrukcją rejestracji konta. Po rejestracji i aktywowaniu konta prosimy potwierdzić swoje zgłoszenie administratora pod adresem:

https://www.lnu.org.pl/dolacz-do-ligi/zgloszenie-administratora-konta-szkolnego-lnu/

Otrzymają Państwo informację zwrotną o przyznaniu dostępu administracyjnego do zarządzania kontem szkoły (uczniów). Po zalogowaniu będą mieli Państwo dostęp do tutorialu obsługi platformy (menu „NAUKA”, w lewym dolnym rogu).

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Poniżej linki do rejestracji na bezpłatne szkolenie z obsługi platformy (gdyby Państwo potrzebowali) oraz dla administratora:
 

Zapraszamy też do obejrzenia krótkich filmów o możliwościach platformy:

1. Link do filmu reklamowo-informacyjnego (przygotowany dla projektu bibliotecznego):

https://www.youtube.com/watch?v=Z5Dl1v8B6Tg 

2.  Efektywna praca ze statystykami z poziomu Nauczyciela (czas pracy Ucznia, ilość, czas oraz poprawność rozwiązanych zadań, jakość kodu Ucznia wobec innych Uczniów):

kodu Ucznia wobec innych Uczniów):

https://www.facebook.com/1573588252917955/posts/2708251386118297/?sfnsn=mo&d=n&vh=e

Życzymy radosnych i efektywnych zmagań.

Zespół LNU i OCEN