Chcesz rozwinąć swoje kompetencje w zakresie przywództwa edukacyjnego, a także zdobyć formalne kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w szkole? 

Oferujemy fascynującą intelektualną przygodę pod kierunkiem najlepszych specjalistów. Zajęcia realizowane będą w systemie blended learning.

Rozpoczynamy rejestrację uczestników na kolejną edycję kursu kwalifikacyjnego z zakresu zarządzania oświatą.

Uwaga: rozpoczęcie kursu planowane jest w sierpniu 2022 - zakończenie w kwietniu 2023

Zachęcamy do rejestrowania się za pośrednictwem 

formularza

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby rozwinąć swoje kompetencje w zakresie przywództwa edukacyjnego, a także zdobyć formalne kwalifikacje do zajmowania stanowisk kierowniczych w szkole (przedszkolu, placówce). Warunkiem niezbędnym uczestnictwa w kursie jest ukończenie studiów magisterskich. Oferujemy fascynującą intelektualną przygodę pod kierunkiem najlepszych specjalistów, doskonałe warunki lokalowe oraz finansowe.

Kurs obejmuje 220 godzin szkoleń realizowanych w systemie hybrydowym (blended learning).

Zjazdy stacjonarne odbywają się co dwa tygodnie (piątek od 16, sobota od 9);

cotygodniowe webinaria odbywają się we czwartki od 18.30

Blended learning jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod nauczania. Podczas kursu uczestnicy będą mieli stały dostęp do warsztatów, wideokonferencji, gier i testów dzięki zastosowaniu dedykowanej platformy streamingowej. Spersonalizowany program kursu pozwala na precyzyjne zdobywanie wiedzy oraz w znaczny sposób oszczędza czas, pozwalając jednocześnie uczyć się tego, co będzie potrzebne w realnym świecie.

Zajęcia stacjonarne na kursie prowadzone są w Olsztyńskim Centrum Edukacji Nauczycieli przy ul. Turowskiego 3 - wejście główne do budynku Szkoły Podstawowej nr 12, II piętro.

Opłata za uczestnictwo w kursie wynosi 1 600 zł (możliwość zapłaty w ratach). Należy ją wnieść przelewem na konto OCEN:

82 1020 3541 0000 5102 0291 8647

w tytule przelewu - Zarządzanie

RAMOWY PLAN I PROGRAM KURSU KWALIFIKACYJNEGO Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA OŚWIATĄ

Zainteresowane osoby prosimy o dokonywanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza